boksy dachowe Northline

W jaki sposób wybrać najlepszy box (kufer ) samochodowy
Chociaż sezon urlopowy już dawno minął to tak w gruncie rzeczy każda pora jest dobra na to by zażyć trochę odpoczynku i zrobić sobie kilka dni wolnego. Kiedy tak właściwie wyruszamy na wyprawę z rodziną od czasu do czasu zdarza się, że ciężko jest pomieścić wszystkie rzeczy w bagażniku. W takim wypadku należałoby jest zainwestować w box samochodowy, czyli doczepiany na dachu samochodu dodatkowy bagażnik. Jednakowoż nasuwa się pytanie, czym należy się kierować przy tego typu zakupie? Jaki kufer samochodowy zakupić, aby nasycać się spokojną oraz komfortową jazdą oraz być przekonanym o bezpieczeństwie swojego bagażu? O tym poniżej.

Northline ECOspace Antracyt

Poprawny wybór samochodowego kufra

Aby box samochodowy był udanym kupnem, którego nie będziemy żałować należy wziąć pod uwagę kilka znaczących aspektów z nim związanych.

•    Dostosowanie do samochodu
•    Bezpieczeństwo
•    Waga
•    Dogodna cena

Koncentrując się na pierwszym punkcie należy ogłosić, że nie każdy bagażnik wolno zintegrować z dowolnym typem samochodu więc w pierwszej kolejności trzeba się dowiedzieć czy te elementy będą ze sobą współgrać. Poprawnym rozwiązaniem jest bagażnik uniwersalny. Bezpieczeństwo jest drugim i chyba najistotniejszym punktem- box powinien mieć blokadę przed włamaniem, a co więcej należałoby jest wiedzieć, co się z nim dzieje w chwili ewentualnej kolizji.

Jeżeli gra toczy się o wagę kufra, przed kupnem warto dowiedzieć się jaki jest maksymalny udźwig samochodu. Kolejny aspekt to cena- boxy mają własne udogodnienia za które należy dopłacać. Jeśli nie zależy nam na tego rodzaju akcesoriach to kupmy taniej, ale postawmy na solidną firmę.